Farfalletta on itaalia keeles liblikakene.  Liblikas sümboliseerib kergust, vaikust, õhulisust, tasakaalu, graatsilisust, värskust, iseseisvust ja röömu.  Liblikas sümboliseerib taassündi.

 Liblikal on pikk sümboolse tähenduse ajalugu. Varased kristlased uskusid, et liblikas esindab inimese hinge. Hiinas tähistab see abieluõnne; mõnedes indiaanlaste hõimudes vaadati liblika poole juhenduse/suunamise saamiseks, kui nende elus olid parajasti toimumas mingid muudatused. Kõige sagedamini tähistab liblikas meeldivat muutust. 

 

Kes me oleme?

Meie nimed on Liisi ja Rauno. 

 

Meie kasvanduse eesmärk on kasvatada väga hea iseloomuga, puhtatõulisi, väga hea füüsilise ja vaimse tervisega pika- ja lühikarvalisi scottish fold ja straight kasse. Lisaks on prioriteediks täiustada hea tervisega scottish fold kogukonda Eestis. Omalt poolt loome selleks kassile täisväärtuslikud arenemistingimused. 

 

Meie kassikasvanduse peaautoriks on Gloria. Ühtlasi on Gloria ka meie kassikasvanduse ema. Tundes meie Gloria hingelist olemust ja jälgides meie Gloria graatsilist ja tasakaalustatud käitumist oleme teadlikud, et meie Gloria ongi üks liblikakene (metafoorselt). Gloria näol on tegemist maailmameistri järeltulijaga, kellel on väga kvaliteetsed tõutunnused ja geneetiline materjal. 

 

Kasvandus on registreeritud nii WCF süsteemis kui ka TICA süsteemis.